Smoothie met spinazie
Een smoothie met spinazie en chocoladesmaak? Tuurlijk! Ik deel graag een recept met banaan, amandelmelk, spinazie én chocolade dat zowel mijn zoon als mezelf gelukkig maakt. Matteo heeft zijn chocolade bij het ontbijt (die hij er trouwens zelf mag indoen wanneer we de smoothie samen klaarmaken – qualitytime!) en ik weet dat hij voldoende vitaminen en mineralen eet om de dag goed te starten.
Ingrediënten voor 2 glazen smoothie met spinazie:
- 3 bananen
- 1 handvol spinazieblaadjes
- 500 ml amandelmelk
- 50 g pure chocolade
Benodigdheden:
- Blender
Bereiding:
Alles in de blender en direct serveren!
Smakelijk!
Lynn xxx
Wil je gezond, lekker en evenwichtig eten en zo je energieniveau een boost geven?
Ontdek mijn hands-on online traject Let’s REMEET your Taste!
In 20 dagen help ik jou om nieuwe, gezonde eetgewoonten in je leven te integreren en zo je levensstijl te verbeteren.
Let’s REMEET your Taste
8 maart. Al meer dan een eeuw lang Internationale Vrouwendag. En nog áltijd nodig. Op héél veel vlakken, van economisch tot maatschappelijk. Maar zelf wil ik de aandacht vestigen op het thema dat mij heel nauw aan het hart ligt: gezondheid en praten over gezondheid.
Die tijd van de maand … het is voor geen enkele vrouw de periode waarnaar ze reikhalzend uitkijkt. Kamp jij de week voor en de week van je menstruatie ook met buik- en/of rugpijn, hoofdpijn, een gevoel van lusteloosheid, stemmingswisselingen …? Dan geef ik jou graag 10 concrete tips.
Ben je ook altijd moe en wil je achterhalen hoe dat komt? Dan vind je vast en zeker inspiratie in deze lijst met tien mogelijke oorzaken van vermoeidheid.
