Is een consultatie in Lokeren een must? Kan jouw begeleiding ook online?

Ik werk ook met consultaties online. Dat is geen enkel probleem. Meestal verloopt dat via Zoom of Google Meet. Uiteraard kunnen osteopathische behandelingen niet online. ;-) De eerste consultatie van een voedingstraject of levensstijltraject plan ik ook vaak in mijn praktijk in Lokeren, omdat ik een bodyscan doe als onderdeel van mijn uitgebreide analyse. Maar de afspraken daarna kunnen zonder probleem online plaatsvinden als je dat wenst.

 

Maak een afspraak Meer over online advies

Wist je dat ik ook een aantal online trajecten uitwerkte die je op je eigen tempo kunt volgen? 

 

Ontdek mijn online trajecten

Lynn is een supermotivator

“Lynn blinkt uit in mensen motiveren. Ze is altijd positief. Zelfs wanneer de weegschaal niet het verwachte resultaat aangeeft. Die aanpak werkt bemoedigend en helpt je om voluit te blijven gaan.”

Citta, Wachtebeke
Een ware verademing

“Lynn is zeer empathisch en heeft een praktische en pragmatische aanpak. Ze weet heel goed wat werkt en wat niet. Haar aanpak was een echte verademing!”

Carolien, Waasmunster
Het begon met osteopathie ...

“Lynn heeft mijn onderrug behandeld. Tijdens onze osteopathische sessies vertelde ze me over haar aanpak voor voedingsadvies. Een gezond en aangepast eetpatroon zou ook goed zijn voor mijn rug. Bovendien was ik iets te zwaar en zou ik als leuk extraatje ook wat kilo’s verliezen. Ik ging ervoor. Met een mooi resultaat!”

Rick, Burcht

Alle fijne ervaringen